Районна газета

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Великописарівській районній державній адміністрації, яке відбулось13 вересня 2018 року під головуванням очільника Громадської ради Миколи Ільїна. У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, голова районної державної адміністрації Григорій СІДЕНКО.

Серед питань, винесених на розгляд засідання йшлося про надання житлових субсидій на опалювальний період 2018 – 2019 років та про забезпечення дровами навчальні заклади району на період 2018-2019 навчального року.

Звітуючи перед представниками громадськості з першого питання, начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення  Сергій Коноз детально поінформував, що 27 квітня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).

З урахуванням прийнятих змін із травня поточного року субсидія призначається двічі на рік – у травні (на неопалювальний період із 1 травня по 30 вересня) і у жовтні (на опалювальний період із 1 жовтня по 30 квітня).

 Отримувачів субсидій можна розділити на три категорії: ті, яким потрібно по-новому звернутися, написати заяву та декларацію, щоб отримувати субсидію; ті, які втратять право на субсидію; ті, яким субсидія буде призначена автоматично.

Начальник відділу освіти Сергій Дмитриченко доповів про забезпечення твердим паливом навчальні заклади під час опалювального сезону, умови проведення тендеру та строки поставки твердого палива до навчальних закладів та повідомив про те, переможець тендеру неналежно виконує умови договору, укладеного з відділом освіти.