Районна газета

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ РОЗГЛЯНУЛА РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ

У  приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради при Великописарівській райдержадміністрації з питань надання соціальної допомоги демобілізованим

«Демобілізовані бійці АТО та військовослужбовці повертаються до мирного життя.  Всі вони потребують підтримку, як збоку влади так і громадськості», - наголосила, на початку засідання, Світлана Курило, голова громадської ради при Великописарівській райдержадміністрації.

«Держава гарантує соціальний захист військовослужбовців,  які  повертаються  із  служби. Тому наше засідання має на меті провести діалог з представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, щоб обговорити питання надання соціальної допомоги демобілізованим», - додала Світлана Курило.

В засіданні взяли участь члени громадської ради, перший заступник голови районної державної адміністрації,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представник районного ЗМІ.

До порядку денного засідання було включено 3 питання. Зокрема, були заслухані питання про пільги та соціальні виплати передбачені для військових, котрі брали участь в зоні АТО та членів їх сімей, про пенсійне забезпечення військових, котрі брали участь в зоні АТО, про виділення військовослужбовцям земельних ділянок.

Працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління пенсійного фонду України в Великописарівському районі та  відділу Держземагентства у Великописарівському районі Сумської області більш детально провели роз’яснення про те на яку соціальну допомогу претендують демобілізовані відповідно до закону.

Представники громадської ради мали можливість отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

За підсумками засідання громадська рада прийняла відповідні рішення та рекомендації для районної державної адміністрації.

Перший заступник голови районної державної адміністрації подякував членам громадської ради за активність та висловив готовність до співпраці по вирішенню проблем з будь-яких питань, які ініціюються громадськістю.