Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ З ПЕЙНТБОЛУ

У селі Олександрівка Дмитрівської сільської ради пройшов районний чемпіонат з пейнтболу серед загальноосвітніх шкіл району, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні

Взяти участь у змаганнях виявили бажання 9 шкіл району: Великописарівська, Рябинівська, Солдатська, Пожнянська, Добрянська, Ямненська, Вищевеселівська, Тарасівська та Кириківська. Було сформовано 12 команд по 5 гравців.

Привітали учасників на початку змагань завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Білоус, методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Котлярова, представник районного військового комісаріату Юрій Сердюк та представники районного відділу поліції Олександр Іваненко і Валерій Коноз.

«Уже традиційно стало проводити в нашому районі змагання з пейнтболу. Мета цих змагань - військово-патріотичне виховання молодого покоління, масове залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, поліпшення та активізація навчально-спортивної роботи фізкультурних організацій, підвищення рівня спортивної майстерності  спортсменів з пейнтболу», - зазначив Олександр Білоус на початку змагань.

Змагання між командами видались цікавими та напруженими. Але переможця не було вибрано, адже змагання носили дружній характер, тому всі команди були нагороджені грамотами за активну участь у змаганнях з пейнтболу.

«Ми зробимо все, щоб наше покоління займалося спортом та займало перші місця на змаганнях. Ми закликаємо дітей вести здоровий спосіб життя та створюємо умови для їх розвитку», - додав Олександр Білоус.

«Сподіваємося, що подібний захід на Великописарівщині стане традиційним, і буде все більше привертати увагу молоді до активного відпочинку та сприятимуть підвищенню громадянської активності серед молоді та представників учнівського самоврядування», - зазначила Тетяна Котлярова.

Представники районного відділу поліції Олександр Іваненко та Валерій Коноз провели профорієнтаційну роботу щодо вступу в вищі навчальні заклади  військового спрямування та продемонстрували присутнім військову зброю та обладнання.