Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ЗМАГАЛИСЯ ДОПРИЗОВНИКИ

19 квітня 2016 року на стадіоні Великої Писарівки відбулася районна спартакіада допризовників, юнаків 1999 - 2001 р.н. загальноосвітніх навчальних закладів району і філії Державного навчального закладу «Охтирський центр ПТО» смт Великої Писарівки.

На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації Микола Петренко, військовий комісар Великописарівського військового комісаріату Сергій Фурса, начальник відділу освіти Сергій Дмитриченко, завідувач сектору молоді і спорту Олександр Білоус та інші.

Кожен допризовник повинен був узяти участь у бігові на 100 та 1000 метрів, метнути гранату та підтягнутися на перекладині.

Кращі результати з бігу на дистанції 100 м показав Володимир Севідов із Доб-рянського НВК - 13,1 сек.; на дистанції 1000 м - Андрій Спасьонов із Солдатського НВК - 3,33.2 хв. Найбільше разів підтягнулися Сергій Гонтаренко з Ямного і Руслан Токарєв із Тарасівки (по 17 разів). Най далі метнув гранату (на 57 м) Андрій Кривецький, який навчається у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Великої Писарівки.

Юнаки цього дня показали свою силу, міць і спритність і довели, що вони гідні бути захисниками Вітчизни.