Районна газета

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГО ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО ГИРЬОВИКА

Наприкінці березня в м. Київ у спортивній залі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходив чемпіонат України та Кубок пам’яті Є. Ф. Гарнича-Гарницького з гирьового спорту серед жінок, чоловіків і ветеранів. (До слова, Євген Федорович Гарнич-Гарницький - засновник Київського атлетичного гуртка (1895р.), лікар, член Київського олімпійського комітету, один із організаторів І олімпіади (1913р.), яка проходила з 20 серпня до 28 серпня 1913  року в Києві).

Серед 150 учасників змагань був і багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи, восьмикратний чемпіон світу, наш земляк, вчитель фізичної культури Великописарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергій Сінянський.

Сергій Олексійович брав участь у змаганнях у ваговій категорії вище дев’яноста кілограмів. Виконавши протягом десяти хвилин вправу «довгим циклом» з двома двадцятичотирьохкілограмовими гирями, він показав кращий результат серед своїх суперників, яких було дев’ять. Тож наш земляк став чемпіоном України.

Серед колег-спортсменів, які змагалися на спортивних помостах разом із Сергієм Олексійовичем, є багаторазові чемпіони світу, Європи, України. Але коли є воля до перемоги, мусиш перемагати. Тим більше, що ця перемога відкрила Сергію Сінянському дорогу на чемпіонат Європи, що відбудеться у м. Порто (Португалія) в травні 2016 року.

Отримуючи дві золоті медалі за перемогу в чемпіонаті України та Кубку пам’яті Є.Ф.Гарнич-Гарницького від голови федерації України з гирьового спорту Юрія Щербини, Сергій Сінянський обіцяв не підвести збірну на чемпіонаті Європи та показати кращі результати, до яких необхідно підійти із високим рівнем підготовки.