Районна газета

ТРІУМФ КОМАНДИ ВОЛЕЙБОЛІСТОК ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ НА ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ ШКОЛЯРІВ

Відмінну гру продемонструвала команда Великописарівського району на обласній спартакіаді школярів з волейболу серед команд дівчат ІІ групи

Прибувши на змагання і отримавши після жеребкування в суперники минулорічного переможця цих змагань — команду Сумського району, наші дівчата не знітились і під чітким керівництвом свого тренера Олександра Коломійця приготувалися до серйозної боротьби.

У першій грі нашим суперником стала команда Білопільського району, яка особливих проблем не завдала, про що говорив і підсумковий рахунок за результатами партій — 2:0 на користь наших спортсменок. Вирішальний поєдинок відбувся з волейболістками Тростянецького району. Поступившись у першій партії, наші дівчатка зуміли зібратися в другій, а в третій, вирішальній, не залишили суперникам шансів на перемогу з рахунком 2:1.

Наступного дня великописарівчанкам належало виграти вирішальний двобій за вихід до фіналу з командою Сумського району. Гра з іменитим суперником відбувалася в рівній боротьбі, про що і говорить рахунок: першу партію наша команд вирвала з рахунком 25:23, друга також проходила очко в очко, і лише наприкінці наші спортсменки краще подавали й грали під сіткою. У результаті чергова перемога - 25:22, що й забезпечила вихід до фіналу.

Тут на нашу команду очікуваною була зустріч із буринчанками – минулорічними фіналістками. Але всі карти несподівано переплутали дівчата Недригайлівського району, які за кращим коефіцієнтом вийшли до фіналу, що було, звичайно, приємним сюрпризом. Утім наші суперники гру розпочали дуже впевнено, отримавши навіть рахунок 6:1. Але, як завжди, наші дівчата зібратися і вийшли вперед (7:6), після чого вже не віддавали своєї переваги ні на мить, впевнено перемігши.

Таким чином, переможницями обласних змаганьстали Ірина Коваль Аліна Каднічанська, Карина Городнича, Лілія Кисла, Ірина Сусідка (капітан команди), Влада Пугачова, Ліза Спасьонова, Ярослава Васильченко, Марина Коноз (всі представляли Великописарівську СШ), Юлія Монастирьова (Тарасівський НВК), Тетяна Бречка, Вікторія Наконечна (Рябинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів). Готували нашу команду до змагань вчителі фізичної культури та тренери Олександр Коломієць, Віктор Тутов, Олег Перепелиця.