Районна газета

СТАРТУВАЛА РАЙОННА СПАРТАКІАДА

У січні стартувала районна спартакіада 2016 року серед команд сільських і селищних рад

Перший вид спорту, де змагалися спортсмени, був футзал. Змагання проводилися в Рябинівській школі. Тут грали лише 4 команди: з Добрянського, Розсошів, Великої Писарівки та Кириківки. Змагання проводилися за коловою системою, коли кожна команда зустрічалася з рештою інших.

Першими за жеребом змагалися гравці Добрянського та Розсошів. Останні досить легко перемогли з рахунком 5:1. Наступна гра, де змагалися гравці селищних рад, мала б бути вирішальною в турнірі, та недоукомплектованість команд дала про себе знати: кириківці перемогли з рахунком 7:4. Одразу після цієї перемоги вони взяли верх над командою Добрянського з рахунком 6:3 і забезпечили собі, як мінімум, 2-е місце в турнірі. Футзалісти з райцентру до останнього боролися зі спортсменами з Розсошів, підсилених охтирськими гравцями, та поступилися з мінімальним рахунком 4:5.

У грі кириківців та розсошівців до 5-го голу в ворота кожної команди гра йшла крок у крок, та після цього футзалісти з Розсошів зробили неймовірний ривок і перемогли з рахунком 9:5.

Заключна гра (як виявилось, за 3-є місце) між командами В.Писарівки та Добрянського закінчилася з рахунком 3:3. У серії пенальті перемогли добрянці з рахунком 3:2.

Отже, місця команд розподілилися таким чином: 1-е місце — команда Розсошів, 2-е — Кириківки, 3-є — Добрянського і 4-е — Великої Писарівки.