Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ СПРИЯЮТЬ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

За інформацією завідувача молоді та спорту Великописарівської райдержадміністрації Олександра Білоуса у районі діє Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки

Метою Програми є створення умов для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя та фізичної реабілітації, а також максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді в дитячо-юнацькому спорті.

За словами Олександра Білоуса, у 2015 році організовано позакласну спортивно-масову роботу на базі навчальних закладів, планомірно працюють навчальні групи ДЮСШ, де навчається 249 дітей, відкриті відділення в 11 населених пунктах району.

Проведено шкільні, районні змагання з футболу та футзалу серед загальноосвітніх навчальних закладів. Команди переможниці взяли участь в зональних та обласних змаганнях.

Забезпечено участь команди в чемпіонаті області з дворового  футболу та зональних обласних змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч» серед дворових футбольних команд.

Також слід зупинитися на здобутках команди Великописарівської ДЮСШ з лижних гонок.

«Команда Великописарівщини прийняла участь у Всеукраїнських змаганнях серед ДЮСШ в м. Чернігові, виборовши четверте місце в командному заліку. Наші шість лижників виконали І дорослий розряд», - зазначає посадовець.

Для залучення працівників виробничої сфери в районі проведена спартакіада селища з 7 видів спорту, спартакіада серед державних службовців з 5 видів спорту, кращі спортсмени серед державних службовців взяли участь у обласній спартакіаді серед державних службовців де наша команда з волейболу зайняла ІV місце і 7 загальнокомандне серед міст та районів області ( в 2013 – 8)

В перспективі розвитку фізичної культури та спорту, оновлення матеріально-технічної бази, вирішення  питання будівництва футбольного майданчику з синтетичним покриттям у смт. Велика Писарівка. Приведення в належний стан футбольного стадіону в смт. Велика Писарівка та сільських населених пунктах.