Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ЗМАГАЛИСЯ ЗА КУБОК ГУБЕРНАТОРА

На стадіоні «Колос» в смт Велика Писарівка відбулись змагання першості району з міні-футболу серед сільських та селищних рад за Кубок губернатора

«Це знакова подія для нашого району, адже такі змагання відбуваються вперше. Таким чином, ми започатковуємо нову спортивну традицію. Багато молоді та дорослих захоплюються грою в футбол, тому проведення змагання дасть змогу командам випробувати свої сили», - зазначив голова райдержадміністрації Григорій Сіденко.

Привітав спортсменів і заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош, який зазначив, що змагання з міні-футболу на Кубок губернатора проводяться за ініціативи голови облдержадміністрації Миколи Клочка.

«Здоров'я жителів Сумщини  – одне з головних завдань не тільки працівників сфери фізичної культури і спорту, а й керівників усіх рівнів. Обласна влада приділяє особливу увагу заохоченню до занять спортом жителів нашого регіону», - додав Іван Боршош.

Участь у змаганнях з міні-футболу взяли чотири команди з району: Великописарівської і Кириківської селищних рад, Попівської та Добрянської сільських рад.

Гра видалася по справжньому бойовою та інтригуючою. Кожен на футбольному полі мріяв примірити на себе медалі володаря кубку.

Перемогу за Кубок губернатора здобула команда селища Кириківка, отримавши кубок переможців, почесну грамоту та призи.