Районна газета

СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

На Великописарівщині розпачалась Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців

Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і сортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя, формування збірної району для участі в обласних змаганнях.

Першими в програмі відбулися змагання з волейболу та настільного тенісу.

В змаганнях з настільного тенісу від організацій та установ району було висунуто по 2 особи – чоловік та жінка. Перше місце серед жінок держслужбовців посіла Яна Яночкіна (управління ПФУ у Великописарівському районі), ІІ – Людмила Іншина (управління соціального захисту населення), ІІІ – Світлана Лугова (райдержадміністрація), серед чоловіків І місце виборов представник команди райдержадміністрації Сергій Рибалка, ІІ місце посів Віталій Савєльєв, команда районного управління юстиції, ІІІ – Сергій Коноз, представник команди управління соціального захисту населення.

В змаганнях з волейболу змагалося 3 команди: райдержадміністрація, управління соціального захисту населення та районне управління юстиції. В запеклій грі перемогу здобула команда юстиції, ІІ – райдержадміністрації, ІІІ - управління соціального захисту населення.

Всі переможці отримала грамоти Великописарівської районної державної адміністрації.

За результатами змагань команда, яка набере найбільшу суму очок по всіх видах спорту посяде перше загальнокомандне місце і буде визнана переможцем у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців у Великописарівському району.