Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПРОЙШОВ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ

Під патронатом районного відділення Національного Олі­мпійського комітету України на базі Рябинівської ЗОШ відбувся тради­ційний турнір з міні-футболу серед команд дівчаток загально­освітніх шкіл району

На зма­гання прибули три команди: Добрянського, Тарасівського НВК й господар майданчика (Рябинівська ЗОШ). У першій же грі зустрілися два фаворити змагань - команди Добрянсь­кого (тренер Середа С.П.) й Та­расівського НВК (тренер Монастирьов В.М і Тутов В.П.).

Гра пройшла у взаємних атаках. Добре знаючи один одного як суперників, переможця так і не було виявлено (6:6). У на­ступній грі команда Добрянсько­го НВК зустрілась із командою господарів і перемогла в заключ­ному поєдинку (6:3).

Наступна гра визначала, хто ж стане переможцем змагань: чи команда Тарасівки, чи Добрянсь­кого. Для перемоги підопічним тренерів Тутова В.П. й Монастирьова В.М. необхідно було пере­могти господарів майданчика більше, ніж у три м’яча. Тарасівські міні-футболісти зі своїм завданням, до речі, успішно спра­вилися, здобувши перемогу над рябинівськими міні-футболістами з рахунком 10:1. Здається, що господарі майданчика всі сили віддали в попередньому по­єдинку з командою Добрянсь­кого НВК. Отже, призові місця в цих змаганнях розподілилися так: І місце посіла команда Тарасівського, ІІ — Добрянсько­го НВК, ІІІ — Рябинівської ЗОШ.