Районна газета

ПРИЄМНИЙ УСПІХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНИ

Черговий іспит для на­ших волейболістів - це участь у обласних змаганнях у залік обласних спортивних ігор школярів серед команд ІІ-ї групи

Команда Великописарівського району стала переможцем обласних змагань з волейболу.

Кращий результат наших команд у цих змаган­нях - це третє місце коман­ди нашого району в 2013 році, яка складалася з волей­болістів Ямненської ЗОШ й Великописарівської СЗОШ (тренер команди Кальченко І.С.). У минулому році наші волейболісти посіли п’яте місце. І ось чергова спроба тепер уже команди Велико­писарівської СЗОШ (тренер Сінянський С.О.), яку знач­но підсилив лідер команди Ямненської ЗОШ Гавриленко Ярослав, адже у великописарівців через хворобу не міг змагатися Айвазян Ерік.

На змагання в цьому році прибуло сім команд, у тому числі й фіналісти минулорі­чного розіграшу – команди Сумського й Недригайлівського районів. Команда Великописарівського району потра­пила до групи з Сумським і Кролевецьким районами. В іншій групі залишилися ко­манди Недригайлівського, Краснопільського, Білопільсь­кого й Тростянецького рай­онів.

У нашій групі першу гру розпочала наша команда про­ти команди Кролевецького району. Ця гра виявилася найзапеклішою на турнірі. Вигра­ючи першу партію по ходу в шість м’ячів, наші волейболі­сти програли з рахунком 22:25, але вже в другій партії, програючи по ходу ті самі шість очок, вони зуміли вир­вати кінцівку і перемогти - 25:21. Такий хід партії був і третьої, вирішальної гри. Першими екватор партії подо­лали наші суперники, але кінцівку вирвали знову наші волейболісти, які, здається, в цій партії зуміли віднайти можливість своєї кращої гри і здобути перемогу з рахунком 2:1. Це показав наступний ігровий день, у якому наші во­лейболісти зустрілися з ко­мандою Сумського району, спортсмени якого зуміли пе­ремогти кролевецьких волей­болістів із рахунком 2:1. Ця гра вирішувала, яка з команд буде грати в фіналі. Але особливого чогось у цій боротьбі вже не вийшло, так як у на­ших спортсменів гра пішла у всіх лініях, і результат - пе­ремога з рахунком 2:0. До фіналу ж, крім нашої коман­ди, потрапили наші сусіди - команда з Краснопільського району, яка складалася з во­лейболістів Миропілля. Вони у трьох своїх поєдинках здо­були три перемоги з рахунка­ми 2:0. Але такий результат суперників уже не міг зупи­нити волейболістів нашого району, які під чітким кері­вництвом свого тренера Сінянського С.О. провели відмінний фінальний по­єдинок. На майданчику гра­ла тільки одна команда, в якої виходило все: чіткі ком­бінації, відмінні передача, разючі нападаючі удари й хороші подачі. І результат — перемога з рахунком 2:0, яка дозволила команді на­шого району вперше стати переможцями обласних змагань.