Районна газета

ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПРОЙШОВ ВЕСЕЛО ТА ЗМІСТОВНО

У продовж 3 днів з 22 по 24 травня 2017 року у с.Олександрівка вібдувся районні змагання з туристичного багатоборства

Участь у змаганнях взяли 100 учнів 5-10 класів восьми шкіл району.

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

У селі Олександрівка Дмитрівської сільської ради проведено навчання військово-патріотичного виховання, присвячене Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні

Участь у навчанні взяли випускники 11 шкіл району:Великописарівська, Рябинівська, Солдатська, Пожнянська, Добрянська, Ямненська, Тарасівська, Попівська, Заводська, Яблучненська та Кириківська. 

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПРОХОДИТЬ ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

04 червня 2016 року стартувала першість Великописарівського району з футболу серед сільських та селищних рад

У цьогорічній першості приймають участь 6 команд :Великописарівської та Кириківської селищних рад, Розсошівської, Рябинівської, Пожнянської та Попівської сільських рад. 

ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНА ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМ ЧЕМПІОНОМ – ВОСЬМИРАЗОВИМ СВІТУ ТА П’ЯТИРАЗОВИМ ЄВРОПИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

У м. Порто (Португалія) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту, участь у якому взяли спортсмени з 17 країн Європи.

Збірна України була сформована з 38 учасників, одним із яких був наш земляк, учитель фізичної культури Великописарівської спеціалізованої школи Сергій Сінянський.

Сергій Олексійович узяв участь у двоборстві, довгому циклі та естафеті. У результаті запеклої боротьби він завоював 3 золоті медалі. Слід зазначити, що Сергій Сінянський, виконуючи вправи, за 32 хвивилини підняв 17600 кг.

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ З ПЕЙНТБОЛУ

У селі Олександрівка Дмитрівської сільської ради пройшов районний чемпіонат з пейнтболу серед загальноосвітніх шкіл району, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні

Взяти участь у змаганнях виявили бажання 9 шкіл району: Великописарівська, Рябинівська, Солдатська, Пожнянська, Добрянська, Ямненська, Вищевеселівська, Тарасівська та Кириківська. Було сформовано 12 команд по 5 гравців.