Районна газета

ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ «ДОПОМОГА ПОРУЧ»

       Міністерством  соціальної політики України  запроваджено соціальний проект, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину. В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» розпочато функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч», що розміщена за посиланням  https://dopomoga.msp.gov.ua. Відповідно до пункту 7 вищезазначеної постанови державними адміністраціями розміщується щодня на інформаційній платформі «Допомога поруч»:

-         інформація про потребу одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезенні соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам;

-         звіт про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку,  особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.    

          В управлінні соціального захисту населення Великописарівської РДА створена та функціонує «гаряча» телефонна лінія для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю за номером  (05457) 51007, а в Великописарівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – (05457) 51357. З метою забезпечення  потреби зазначених категорій громадян допомогою звертаємося з проханням до підприємств, організацій, приватних підприємців, благодійних фондів  долучитися до даної інформаційної  платформи  «Допомога поруч». При виявленні бажання надати допомогу вразливим  верствам населення  просимо звертатися до управління соціального захисту населення Великописарівської РДА за адресою 42800 Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, б.3, E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .