Районна газета

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації. 

КРУГЛИЙ СТІЛ З СОЦІАЛЬНИМИ ПАРТНЕРАМИ «СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НА ЗУСТРІЧ МОЛОДІ»

16 листопада була проведена нарада у Великописарівському районному центрі зайнятості, спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Великописарівським районним  сектором з питань пробації,  відносно підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятості.

Метою підписаного Меморандуму є співпраця Сторін у проведенні спільних заходів у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк та осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. 

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. Зокрема, однією із таких форм є патронат над дітьми.

Патронатна форма виховання дітей визначається главою 20 Сімейного кодексу України та прийнятою постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»,   як  тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Доводимо до Вашого відома, що Міністерством соціальної політики України видано наказ від 26.07.2017 № 1211 « Про затвердження Порядку відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків,  що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою».

РОЗМІРИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ НА 2017 РІК

Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року прийнято Закон України «Про внесення    змін до деяких законодавчих        актів України щодо підвищення пенсій» №      2148-VIII, пунктом 3. Прикінцевих положень якого передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» (далі державна соціальна допомога).

Більше статей...

  1. «ЗИМОВІ» СУБСИДІЇ УСІМ СУБСИДІАНТАМ НАРАХУЮТЬ АВТОМАТИЧНО
  2. ДЕЯКІ ПИТАННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ (2)
  3. ДЕЯКІ ПИТАННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
  4. ПРО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН ОБГОВОРИЛИ У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
  5. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ В ОПАЛЮВАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ 2016-2017 РОКІВ, БУЛИ ОДЕРЖУВАЧАМИ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЕННЯ ГАЗОМ АБО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЄЮ
  6. ОНОВЛЕНО ПРОГРАМУ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ
  7. ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОРЯДКУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВАЛІДІВ АВТОМОБІЛЯМИ, А ТАКОЖ НА ПРОВЕДЕННЯ КОМПЕНСАЦІЙНИХ ВИПЛАТ НА БЕНЗИН, РЕМОНТ І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ТА НА ТРАНСПОРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  8. ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ, ОРГАНІЗАЦІЯХ ТА УСТАНОВАХ РАЙОНУ
  9. ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ ВРАХОВУВАТИМУТЬСЯ ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗА РАХУНОК ДФРР
  10. ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» ПРОВЕДЕНО НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ