Районна газета

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації. 

УВАГА! ЗМІНИ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ СУБСИДІЙ

Про новий порядок надання субсидій поінформував під час апаратної наради директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло ДУБРОВСЬКИЙ

«27 квітня вийшла Постанова Кабінету Міністрів України щодо положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, – зазначив Михайло Дубровський.

ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ДОНБАС»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України № 347 від 03.06.2014 «Про затвердження Порядку взаємодії державних органів та установ щодо професійної реабілітації, зайнятості та працевлаштування інвалідів» з метою інформування осіб з інвалідністю щодо їх можливостей проходження професійної реабілітації в реабілітаційних установах просить Вас поширити інформацію про Державну реабілітаційну установу «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» в закладах, які займаються соціальним захистом населення зокрема особами з інвалідністю.

УВАГА!ГАРЯЧА ЛІНІЯ!

Діючі гарячі лінії 

В Україні функціонує Урядова «гаряча лінія» 1545, яка дозволяє вирішувати проблемні питання, що порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки. Разом з тим, функціонує національна безкоштовна «гаряча лінія» 0800505501, (зі стаціонарних  телефонів) та 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції. Також діють «гарячі лінії» центральних органів виконавчої влади та громадських організацій.

ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ, МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ

Про це зазначив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло ДУБРОВСЬКИЙ під час засідання робочої групи з питань надання матеріальної допомоги жителям Сумської області, які опинилися в складних життєвих обставинах

«Основним нашим завданням є об’єктивно визначити серед осіб, які потрапили в скруту, таких, що першочергово та невідкладно потребують матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету», – зазначив Михайло Дубровський та акцентував увагу на тому, що число потребуючих цього року зросло.