Районна газета

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації. 

У СУМАХ ОФОРМЛЕНО ФОТОВИСТАВКУ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ «#ПРОТИДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

30 липня, під час проведення інформаційних заходів мешканці та гості міста мали змогу ознайомитися з тематичною фотовиставкою «ПротиДІЙ торгівлі людьми» фотографа Тетяни Попової.

Організатори виставки – Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та Комунальна установа Сумської обласної ради «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

 

ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: "ЗАПОБІГАННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ'Ї"

Суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству (управління соціального захисту населення Великописарівської РДА, районний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, Великописарівське відділення поліції Охтирського відділу ГУ НП в Сумській області)  2 серпня 2018 року  проведено круглий стіл на тему «Насильство в сім’ї».

 Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо попередження насильства в сім’ї 

Про оздоровлення та відпочинок дітей

 

Управління соціального захисту населення Великописарівської районної державної адміністрації повідомляє, що Постановою Уряду № 241 04.04.2018 прийнято зміни до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги  та підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2018  № 228. 

Ураховуючи  зазначені  зміни  у чинному законодавстві функції щодо організації направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів з 06.06.2018 передані до управління  соціального  захисту  населення  Великописарівської районної  державної   адміністрації. Путівки  надаються дітям  таких пільгових категорій: