Районна газета

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації. 

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

30 листопада  2018 року до Міжнародного дня людей з інвалідністю було проведено  круглий  стіл  з суб’єктами, що надають допомогу особам з інвалідністю          (управління соціального захисту населення Великописарівської РДА, Великописарівський районний центр зайнятості, Великописарівське бюро з надання безоплатної вторинної  правової допомоги). 

СУБСИДІЇ: ЧИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ ПОСЛУГ ЗАРАХОВУВАТИ ЗЕКОНОМЛЕНІ КОШТИ НА НАСТУПНІ РОЗРАХУНКОВІ ПЕРІОДИ

Більшість жителів нашої громади є отримувачами субсидій - безповоротної державної допомоги у сплаті комунальних послуг.

Починаючи з 1 жовтня 2018 року громадяни, яким призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу за використання цих послуг в межах норм споживання та самостійно сплачує послуги, використані понад ці норми.

У разі, коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

СУБСИДІЯ ПО-НОВОМУ! УРЯД ЗМІНИВ УМОВИ НАДАННЯ СУБСИДІЙ ЗІ СПЛАТИ КОМУНАЛКИ!

Постановою 841 внесені зміни до

Положення про порядок призначення житлових субсидій

 (17.10.2018 Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 841, якою внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій).

Зміни стали чинними з 01.10.2018 р..

Право на допомогу матимуть ті родини, опалювальна, а не загальна, площа житла яких не перевищує 120 кв. метрів для квартири та 200 кв. метрів для індивідуального будинку.

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

У селищі Велика Писарівка запрацювала нова форма виховання – патронат над дитиною

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.