Районна газета

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації. 

ВІДБУВСЯ «КРУГЛИЙ СТІЛ» З УЧАСНИКАМИ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

13 грудня 2019  року о 11 годині  в центральній районній бібліотеці відбулося  засідання «Круглого столу» приурочене відзначенні 33-ї річниці з Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 У засіданні взяли участь заступник голови Великописарівської райдержадміністрації Микола ПЕТРЕНКО, селищний голова Леонід КЛИЗУБ, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Охмат, начальник відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Великописарівському районі Зоя Корнієнко.

ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

За ініціативою Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» та підтримки Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації  відбувся в м. Охтирка 05.12.2019 року міжрайонний круглий стіл з підведення підсумків  національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цього  дня  відбувся  круглий стіл-зустріч  для осіб з інвалідністю в районному центрі зайнятості.   В заході взяли участь: представники управління соціального захисту населення Великописарівської РДА, Великописарівського територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг).

 

  

МІЖНАРДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ – СПРАВЕДЛИВА ШАНА СУСПІЛЬСТА ТА НАГАДУВАННЯ ВСІМ ПРО ОБОВ'ЯЗОК ПЕРЕД ЛЮДЬМИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) традиційно відбулися заходи до Міжнародного дня інвалідів

«Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у наш непростий час. Інваліди – це не лише люди з особливими потребами, а й люди з особливими талантами, особливою силою та особливою вірою у те, що вони роблять», - звернувся до присутніх Микола ПЕТРЕНКО, заступник голови райдержадміністрації.