Районна газета

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації. 

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми  (управління соціального захисту населення Великописарівської РДА, районний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, Великописарівське бюро правової допомоги ) 30 липня 2019 року в Центральній районній бібліотеці  була проведена бесіда до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми  тему «Торгівля людьми».

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

7 січня 2018 року набув чинності Закон України № 2229-VIII "Про запобігання та протидію домашньому насильству".

Закон містить визначення "домашнє насильство" як умисне систематичне фізичне, психологічне або економічне насильство по відношенню до нинішнього або колишнього чоловіка або іншого родича, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров'я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілого.

Прес-анонс Відвідайте безкоштовний вебінар для батьків та освітян про відповідальне батьківство, зваблення дітей онлайн та способи йому протидіяти

 Прес-анонс

Відвідайте безкоштовний вебінар для батьків та освітян про відповідальне батьківство, зваблення дітей онлайн та способи йому протидіяти

27 травня 2019 р. Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі "Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн».

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ СУБСИДІЇ

Зміни до порядку надання субсидії

Стосовно призначення субсидії на наступний період у травні 2019 року

 Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) (далі - Положення), передбачено, що громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово- комунальні послуги, житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі.