Районна газета

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації. 

ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

За ініціативою Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» та підтримки Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації  відбувся в м. Охтирка 05.12.2019 року міжрайонний круглий стіл з підведення підсумків  національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цього  дня  відбувся  круглий стіл-зустріч  для осіб з інвалідністю в районному центрі зайнятості.   В заході взяли участь: представники управління соціального захисту населення Великописарівської РДА, Великописарівського територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг).

 

  

МІЖНАРДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ – СПРАВЕДЛИВА ШАНА СУСПІЛЬСТА ТА НАГАДУВАННЯ ВСІМ ПРО ОБОВ'ЯЗОК ПЕРЕД ЛЮДЬМИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) традиційно відбулися заходи до Міжнародного дня інвалідів

«Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у наш непростий час. Інваліди – це не лише люди з особливими потребами, а й люди з особливими талантами, особливою силою та особливою вірою у те, що вони роблять», - звернувся до присутніх Микола ПЕТРЕНКО, заступник голови райдержадміністрації.

18 ЖОВТНЯ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Управлінням соціального захисту населення Великописарівської РДА разом із суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми  (районний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, Відділ освіти (учні Великописарівської ЗОШ) , Великописарівське відділення поліції Охтирського відділу ГУ НП в Сумській області ) 18 жовтня 2019 року проведено інформаційну акцію до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Під час акції було обговорено ряд питань щодо попередження протидії торгівлі людьми, була розповсюджена  інформаційно- просвітницька  продукція у вигляді (листівок, буклетів, плакатів). Учні Великописарівської ЗОШ приймали участь у грі « Ліза та її друзі подорожують світом».