Районна газета

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації. 

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ – НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ТИ МОЖЕШ УСЕ! МОЖЛИВОСТІ БЕЗМЕЖНІ!»

Соціальний проєкт – навчання  спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

 В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

 

РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

 

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309 передбачено забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами.

ВІДБУВСЯ «КРУГЛИЙ СТІЛ» З УЧАСНИКАМИ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

13 грудня 2019  року о 11 годині  в центральній районній бібліотеці відбулося  засідання «Круглого столу» приурочене відзначенні 33-ї річниці з Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 У засіданні взяли участь заступник голови Великописарівської райдержадміністрації Микола ПЕТРЕНКО, селищний голова Леонід КЛИЗУБ, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Охмат, начальник відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Великописарівському районі Зоя Корнієнко.

ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

За ініціативою Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» та підтримки Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації  відбувся в м. Охтирка 05.12.2019 року міжрайонний круглий стіл з підведення підсумків  національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.