Районна газета

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації. 

НА ДОПОМОГУ ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Порядок надання і користування житловим приміщенням внутрішньо переміщеним особам.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі –МТОТ) повідомляє, що постановою  Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018р. № 20 прийняті зміни до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004р. № 422 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання».

КОНКУРС "БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА"

До Міністерства молоді та спорту України звернулася благодійна організація «Асоціація благодійників України» щодо сприяння в реалізації Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Національний конкурс «Благодійна Україна» - це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ САМОВІЛЬНО ЗАЛИШИЛИ ВІЙСЬКОВУ ЧАСТИНУ, ЗАКЛИКАЮТЬ ПОВЕРНУТИСЯ ДО МІСЦЯ СЛУЖБИ

На жаль, попри свідоме та чесне виконанням обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців, у Збройних Силах України мають місце випадки самовільного залишення військових частин чи місць служби.

Військове правопорушення – самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.

«КОЖЕН УЧАСНИК АТО ПОВИНЕН СКОРИСТАТИСЯ ВСІМА ПІЛЬГАМИ, ЯКІ ГАРАНТУЄ ДЕРЖАВА»

На цьому наголосив голова райдержадміністрації під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів.

Начальник управління соціального захисту населення Олена Охмат повідомила, що у районі проводиться відповідна робота з виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про організацію системи координації і контролю надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області.