Районна газета

СТАН ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Про стан пенсійного забезпечення в районі та роботу із зверненнями громадян за 9 місяців 2017 року розглянули на засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Григорій Сіденко.

З даного питання перед присутніми виступив начальник Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  Анатолій Петров.

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

На виконання Закону України від 3 жовтня 2017 року №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пїдвищення пенсй», який набув чинності з 1 жовтня 2017 року, Великописарівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області проведено перерахунок пенсій і 10 жовтня розпочато фінансування виплат у повному розмірі. Таким чином вже у жовтні близько 70% пенсіонерів району отримають підвищення своїх пенсій.

Вказані перерахунки здійснено на підставі документів наявних у пенсійних справах, а тому звертатися до управління ПФУ не потрібно.

265 ТИСЯЧ ПЕНСІОНЕРІВ СУМЩИНИ У ЖОВТНІ ОТРИМАЮТЬ ПІДВИЩЕНІ ПЕНСІЇ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО взяв участь у відеоселекторі щодо запровадження пенсійної реформи, який проходив під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА

«Метою цієї реформи є створення справедливої системи пенсійного забезпечення, яка призведе до регулярного підвищення пенсій українським пенсіонерам. І зараз ми переходимо до практичного впровадження і тотального перерахунку пенсій для більше ніж дев’яти мільйонів осіб. Це масштабна робота, яку необхідно провести в дуже стислі терміни. І вже з наступного тижня розпочнуться нові пенсійні виплати, а мінімальна пенсія з 1 жовтня становить 1452 грн», – розповів Володимир Гройсман. 

ЧИ Є ШАНС У ПЕНСІОНЕРІВ ОДЕРЖАТИ БІЛЬШІ ПЕНСІЇ В ЖОВТНІ?

В останні дні велика кількість пенсіонерів нашого району стурбовані питанням очікуваного перерахунку пенсій з 1 жовтня.

Прокоментувала ситуацію, що склалась, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області — Тетяна Володимирівна Зленко.

ЛЕГАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА – ОСНОВА СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом.

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України.