Районна газета

ЛЕГАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України.

ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР

Оновлений сервісний центр Пенсійного фонду України відтепер працює і на Великописарівщині.

Оновлення сервісного центру є частиною проекту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР — нової філософії змін у наданні пенсійних послуг. Вона поширюється і на умови обслуговування клієнтів — зручні, комфортні та сучасні, і на якість та зміст послуг, в основі яких — компетентність, прозорість, доступність, повага до клієнта.

Робочі місця спеціалістів сервісного центру обладнані сучасною технікою, наявна точка доступу до веб-порталу електронних послуг. 

ПЕНСІЙНИЙ ІНФОРМУЄ (2)

Пенсійний фонд України інформує

Південне об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 4 числа  розпочато виплату пенсій за вересень 2018 року. Станом на 04.09.2018 профінансовані кошти на пенсійні виплати громадянам м.Охтирки, Тростянця та Охтирського, Тростянецького, В.Писарівського та Краснопільського районів в сумі 2913,62 тис.грн., що складає 2,9% від потреби на поточний місяць.