Районна газета

ПЕНСІЙНИЙ ІНФОРМУЄ

Сплата єдиного соціального внеску забезпечує соціальні гарантії держави. За законодавчими нормами розмір пенсії залежить від двох основних складових: страхового стажу та заробітної плати.

Страховий стаж цеперіод, протягом якого особа щомісяця сплачувала внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок. Тоб-то, для зарахування до страхового стажу повного місяця - розмір внесків має бути не меншим за мінімальний, обчислений з мінімальної заробітної плати. Законом «Про Державний бюджет України на 2018 рік» розмір мінімальної заробітної плати встановлено на рівні 3723 грн. Таким чином мінімальний страховий внесок на сьогодні складає 819.06 грн.

РОЗПОЧАТО ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ЗА СІЧЕНЬ 2018 РОКУ

Для зручності громадян та забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових днів у січні 2018 року та на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати пенсії», прийнятої 13.12.2017 року, Великописарівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області розпочало фінансування коштів для виплати січневих пенсій у грудні 2017 року.

СТАН ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Про стан пенсійного забезпечення в районі та роботу із зверненнями громадян за 9 місяців 2017 року розглянули на засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Григорій Сіденко.

З даного питання перед присутніми виступив начальник Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  Анатолій Петров.

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

На виконання Закону України від 3 жовтня 2017 року №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пїдвищення пенсй», який набув чинності з 1 жовтня 2017 року, Великописарівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області проведено перерахунок пенсій і 10 жовтня розпочато фінансування виплат у повному розмірі. Таким чином вже у жовтні близько 70% пенсіонерів району отримають підвищення своїх пенсій.

Вказані перерахунки здійснено на підставі документів наявних у пенсійних справах, а тому звертатися до управління ПФУ не потрібно.

265 ТИСЯЧ ПЕНСІОНЕРІВ СУМЩИНИ У ЖОВТНІ ОТРИМАЮТЬ ПІДВИЩЕНІ ПЕНСІЇ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО взяв участь у відеоселекторі щодо запровадження пенсійної реформи, який проходив під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА

«Метою цієї реформи є створення справедливої системи пенсійного забезпечення, яка призведе до регулярного підвищення пенсій українським пенсіонерам. І зараз ми переходимо до практичного впровадження і тотального перерахунку пенсій для більше ніж дев’яти мільйонів осіб. Це масштабна робота, яку необхідно провести в дуже стислі терміни. І вже з наступного тижня розпочнуться нові пенсійні виплати, а мінімальна пенсія з 1 жовтня становить 1452 грн», – розповів Володимир Гройсман.