Районна газета

ІДЕЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ УСПІШНО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ

11 квітня 2018 року  Пожнянський навчально- виховний комплекс: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Ф.В.Митрофанова гостинно відчинив свої двері для вчителів початкових класів, учасників районного семінару з теми « Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів в умовах Нової української школи».

У заході взяли участь 9 вчителів початкових класів, більшість з яких працюватиме у першому класів 2018-2019 навчального року та реалізовуватиме засади НУШ.

Відкрили районний семінар методист районного методичного кабінету Волошенко Н.О., директор Пожнянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ Міронова Т.М. та  учні початкових класів, які привітали присутніх на пожнянській землі та подарували гарний настрій, посмішки, щирі слова вітання.

Відповідно до плану семінару  вчителі працювали в групах та парах над проблемою» Значення оцінки для учнів, батьків, вчителів», ділилися своїм досвідом та прикладами, які підтверджували їх думки. Після виступу методиста Волошенко Н.О. щодо змісту формувального оцінювання як не лише інструменту оцінювання успішності учня, а й засобу  навчання для вчителя також, учасники семінару переглянули презентацію та відвідали фрагменти уроків математики у 2 класі з теми « Закріплення таблиці множення на 7.Виконання вправ і розв’язування задач» ( учитель Гнілокозова Л.І.), літературного читання у 3 класі з теми « Вже повсюди йде весна. В.Скуратівський « Веснянки», О.Олесь « Веснянка» ( вчитель Макоєдова Л.Ф.). Класоводи майстерно продемонстрували упровадження елементів формувального оцінювання учнів та високу готовність до змін у викладання навчальних предметів, створенні нового фізичного середовища. Під час обговорення фрагментів уроків, обміну думками учасники семінару висловили подяки класоводам за високий професіоналізм, методичну грамотність, творчість  та нові ідеї й власні наробки, які варто запозичити кожному у своїх  закладах освіти.

Під час теоретичної частини учасники семінару ознайомилися з технологіями та рекомендаціями виготовлення учнівського робочого порт фоліо , леп бука, які підготували для них класоводи Пожнянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ.

Великої уваги потребували листи та наказ МОНУ щодо організації та проведення ДПА у 4 класах. Усі вони були опрацьовані , за їх змістом надані методичні рекомендації та вироблені спільні підходи до організації проведення  підсумкових контрольних робіт, упровадження методики формувального оцінювання.