Районна газета

"ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ"

04.04.2018 року пройшов  районний етап  Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». У заході взяли участь команди трьох закладів загальної середньої освіти райну: Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., Ямненської ЗОШ І-ІІІ ст., Пожнянського НВК.

Цей захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

За результатами змагань перше місце посіла  команда Ямненської ЗОШ І-ІІІ ст., друге – команда Пожнянського НВК, третє – команда Великописарівської  спеціалізованої школи І-ІІІ ст. А  головною нагородою для всіх юних олімпійців стали безліч позитивних емоцій, незабутніх вражень, усвідомлення того, що заняття спортом – невід’ємна, важлива частина життя кожного, хто турбується про своє здоров’я, цікавиться здобутками видатних спортсменів у різних видах спорту та підтримує гасло «У здоровому тілі здоровий дух».