Районна газета

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: НАВЧАЄМОСЬ САМІ ТА НАВЧАЄМО ВЧИТЕЛІВ

У 2018-2019 навчальномуроці  заклади загальної середньої освіти Українирозпочнутьпрацювати за Концепцією «Нова українська школа».

Для забезпечення успішного старту і подальшого впровадження реформи 16-17  лютого 2018 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів розпочалася І сесія експрес - курсів для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району, які з 1 вересня 2018 року працюватимуть у перших класах за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

Навчання  відкрив Сергій Дмитриченко, начальник відділу освіти, який зазначив, що нова школа потребує нового вчителята побажав присутнім  плідної творчої праці у справі підготовки до навчання першокласників у Нової української школи.

Під час навчання  учителі мали можливість практично відпрацювати методику роботи в групах, парах, організацію «Ранкових зустрічей».Учителі мали можливість практично відпрацювати застосування методів навчання, спрямованих на розвитоккритичного мислення. Також вчителі ознайомилися з новими підходами до оцінювання, організації освітнього середовища на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та «педагогіки партнерства» з використанням досвіду роботи пілотних шкіл області.

Тож, пошук нових підході до навчання, опанування новими сучасними методами – завдання вчителя Нової української школи.

 Навчання проводила Волошенко Наталія Олексіївна, методист районного методичного кабінету відділу освіти.