Районна газета

МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ Й ІНТЕРАКТИВНИЙ КОМПЛЕКС У ШКОЛІ

Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Вони так міцно увійшли в наше життя, так закріпилися в ньому, що  неможливо уявити  людину, яка б  не розуміла про що йдеться. Освіта  не стала виключенням з цього процесу. 

Відповідно до пріоритетного проекту розвитку освіти кабінети Великописарівської школи та Попівської філії оснастили інтерактивними дошками, новими комп’ютерами та планшетами, мультимедійними проекторами. «Застосування такого обладнання на уроці не є сьогодні екзотикою, і дуже приємно, що школа має можливість змінюватися, наші діти потребують чогось такого, що б їх зацікавило використовувати в майбутньому. Ми дуже багато говоримо про сьогоднішні зміни в освіті, про реформування освіти, наші кабінети – це показник того, що реформи дійсно відбуваються»- зазначив очільник району.

Робоче місце вчителя  було встановлене у 1-А й 1-Б для вчителів початкових класів та передане  для 1-класу Попівської філії Великописарівської спеціалізованої школи. У комплект робочого місця увійшли: мультимедійна дошка, мультимедійний проектор, персональний комп’ютер вчителя, 35 планшетів для учнів з них: по одному планшету на парту та 5 планшетів для Попівської філії Великописарівської  спеціалізованої школи.

Упродовж 2018 року та наступних років планується продовжити оснащення кабінетів інтерактивним обладнанням задля підвищення компетенції вчителів у максимально ефективному використанні нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій та стимулювання становлення нової культури педагогічного мислення й візуалізаціі інформації учнів початкових ланок.