Районна газета

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ІІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Змагання із базових дисциплін проходитимуть з 12 січня до 11 лютого

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, олімпіади буде проведено із 18 навчальних предметів на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, Сумського державного університету, Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27.

МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ Й ІНТЕРАКТИВНИЙ КОМПЛЕКС У ШКОЛІ

Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Вони так міцно увійшли в наше життя, так закріпилися в ньому, що  неможливо уявити  людину, яка б  не розуміла про що йдеться. Освіта  не стала виключенням з цього процесу. 

Відповідно до пріоритетного проекту розвитку освіти кабінети Великописарівської школи та Попівської філії оснастили інтерактивними дошками, новими комп’ютерами та планшетами, мультимедійними проекторами. «Застосування такого обладнання на уроці не є сьогодні екзотикою, і дуже приємно, що школа має можливість змінюватися, наші діти потребують чогось такого, що б їх зацікавило використовувати в майбутньому. Ми дуже багато говоримо про сьогоднішні зміни в освіті, про реформування освіти, наші кабінети – це показник того, що реформи дійсно відбуваються»- зазначив очільник району.

«ЖОВТЕНЬ 1943: НАД ПАМ’ЯТТЮ РОКИ НЕ ВЛАДНІ»

У читальній залі Центральної районної бібліотеки проведено захід «Жовтень 1943: над пам’яттю роки не владні» до Дня Визволення України від німецько-фашистських загарбників.

На захід було запрошено місцевого краєзнавця Воліна С. В., який ознайомив учнів Великописарівської філії ДНЗ “Охтирського центру ПТУ” з історією визволення України від німецько-фашистських загарбників.

«БЛАГОСЛОВЕННА ТА ДЕРЖАВА, ЩО МАЄ ВІДДАНИХ СИНІВ»

Під таким гаслом у Будинку дитячої та юнацької творчості проходить місячник патріотичного виховання.

28 жовтня - День вигнання нацистських окупантів із України. Для вихованців молодшого та середнього шкільного віку - учнів місцевої школи - пройшли заходи з нагоди Дня вигнання нацистських окупантів із України. Діти переглянули документальні фільми "Танковий удар", "Останній кілометр", проаналізували та обговорили побачене. 

НОВІ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ 2018 РОКУ

Заступник Міністра освіти і науки Юрій РАШКЕВИЧ під час прес-конференції щодо умов вступу до вишів у 2018 році розповів про фіксований перелік конкурсних предметів, мінімальний бал на медичні спеціальності і нові умови складання іспиту з іноземної мови

«Наступного року 2 конкурсні предмети для вступу до вишів будуть фіксованими, а третій вступник зможе обрати з двох альтернативних варіантів. Це забезпечить більшу рівність абітурієнтів: щоб коли вони подають різні заяви в різні університети не було так, що при розрахунку їх балу в одному випадку враховують одні предмети, а в другому – інші», – розповів Юрій Рашкевич.

Більше статей...

  1. У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ РІЗНИМИ ВИДАМИ ХАРЧУВАННЯ ОХОПЛЕНО 98,4% УЧНІВ
  2. ОБГОВОРИЛИ СТАН ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ВЕЛИКОПИ-САРІВСЬКОГО РАЙОНУ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО 2017-2018 РОКУ
  3. ВСТУП-2017: ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ТА ПОДАННЯ ЗАЯВ
  4. ВСТУПНИКАМ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ ЧЕРЕЗ РОЗБІЖНОСТІ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ В СИСТЕМІ ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ, ДОЗВОЛИЛИ ПОДАВАТИ ПАПЕРОВІ ЗАЯВИ
  5. У ШКОЛАХ ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
  6. НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ВШАНУВАЛИ ОБЛАРОВАНИХ ДІТЕЙ
  7. НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ВЕЛИКОПИСАРВЩИНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
  8. ГОЛОВА СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МИКОЛА КЛОЧКО ВРУЧИВ ДВА ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ ШКОЛАМ ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНИ
  9. СЕРЕД ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ОРГАНІВ ВЛАДИ - ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ І ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ (2)
  10. СЕРЕД ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ОРГАНІВ ВЛАДИ - ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ І ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ