Районна газета

ІДЕЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ УСПІШНО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ

11 квітня 2018 року  Пожнянський навчально- виховний комплекс: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Ф.В.Митрофанова гостинно відчинив свої двері для вчителів початкових класів, учасників районного семінару з теми « Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів в умовах Нової української школи».

У заході взяли участь 9 вчителів початкових класів, більшість з яких працюватиме у першому класів 2018-2019 навчального року та реалізовуватиме засади НУШ.

"ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ"

04.04.2018 року пройшов  районний етап  Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». У заході взяли участь команди трьох закладів загальної середньої освіти райну: Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., Ямненської ЗОШ І-ІІІ ст., Пожнянського НВК.

Цей захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

ВИЗНАЧЕНО Т.в.о ДИРЕКТОРА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ"

30 березня відбулось засідання районної конкурсної комісії по визначенню кандидатури на посаду тимчасово виконуючого обов’язки директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великописарівської районної ради Сумської області.

 Відповідно до Порядку призначення на посаду керівників закладів освіти, затвердженого 10.02.2017 року рішенням тринадцятої сесії сьомого скликання Великописарівської районної ради, таємним голосуванням комісія визначила переможця – Романенко Ірину Олександрівну.  

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: БУДУЄМО РАЗОМ

Сьогодні, коли в Україні відбувається глибинне реформування системи освіти, важливе місце в цьому процесі посідає проблема наступності і перспективності між дошкільною і початковою освітою.

Дошкільне  дитинство- це особливий і самодостатній період розвитку у житті кожної людини, під час якого вона набуває певного досвіду і готується до зміни соціального статусу. І лише від дорослих залежить, щоб ця зміна відбулася природно і безболісно. Забезпечення наступності у навчанні дошкільників та молодших школярів в сучасних умовах, які склалися в Україні, є дуже важливим.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

28.03.2018 року відбулось засідання колегії відділу освіти, на якому розглянуті та обговорені актуальні питання сьогодення:  виконання бюджету 2017 року; організація підвезення та харчування учнів, вихованців та педагогічних працівників у ЗЗСО району; виховання патріотизму та національної свідомості в учнів шляхом залучення їх до пошуково-дослідницької роботи; здійснення профілактичної та превентивної роботи з учнями;  виконання Закону України «Про дошкільну освіту».

У порядку контролю виконання рішень колегії відділу освіти розглянуто питання  «Про організацію наступності між дошкільними та навчальними закладами району».