Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ВІДКРИТО ТЕМАТИЧНУ ЗМІНУ НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «СУЗІР’Я НА ВОРСКЛІ»

На березі річки Ворскла відбулось урочисте відкриття тематичної зміни наметового табору «Сузір’я на Ворсклі»

На Великописарівщині уже втретє для оздоровлення та відпочинку відкрито наметовий табір «Сузір’я на Ворсклі. Одним із пріоритетних завдань якого є патріотичне виховання молоді.

Привітали дітей, батьків та вожатих з відкриттям тематичної зміни голова Великописарівської райдержадміністрації Григорій Сіденко, голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко, заступник голови Великописарівської райдержадміністрації Микола Петренко та начальник відділу освіти Великописарівської райдержадміністрації Сергій Дмитриченко.

Посадовці побажали дітям гарного відпочинку, отримання справжньої насолоди від перебування у такому затишному місці і головне – мирного неба над головою.

Тривалість зміни буде 14 днів, послугами відпочинку скористались 80 дітей пільгових категорій, діти учасників АТО, талановиті та обдаровані діти, діти працівників агропромислового комплексу.

В рамках тематичної зміни заплановано байдаркові сплави по річці Ворскла, різноманітні спортивні змагання, чемпіонат табору з пейнтболу, проведення екскурсій працівниками Гетьманського національного природного парку та багато іншого.