Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ УЖЕ ВТРЕТЄ ПРАЦЮВАТИМЕ ТЕМАТИЧНА ЗМІНА НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «СУЗІР’Я»

Як показав позитивний досвід минулих років, щодо доцільності проведення тематичної зміни Сумського обласного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку наметового табору «Сузір’я» на території Великописарівського району, влітку 2017 року планується проведення тематичної зміни «Сузір’я на Ворсклі» в кількості 80 дітей.

Про це у ході засідання колегії райдержадміністрації повідомив завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Білоус.

За словами Олександра Білоуса, на сьогоднішній день ведеться активна робота по вирішенню питань щодо успішного проведення відпочинкової зміни, зокрема з районного  бюджету виділено 20,0 тис. грн. для придбання наметів. Із районного бюджету виділено кошти на придбання путівок до наметового табору у сумі 25,0 тис., що складає 11 путівок. Вільненська, Дмитрівська, Ямненська сільські ради на сьогоднішній день виявили бажання долучитися до оздоровлення дітей, які проживають на території сільської ради, та придбати путівки до наметового табору. Планується залучити 22,0 тис. грн. кошти вищезазначених сільських рад (10 путівок).

Ведеться активна співпраця із відділом освіти молоді та спорту Кириківської ОТГ. Зокрема відповідно до програми оздоровлення дітей Кириківської ОТГ затверджено кошти на суму 182,480 тис. грн., з них на придбання путівок до наметового табору 46,2 тис. грн. (21 путівка).

У 2017 році першочергову увага буде приділятися дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, батьки яких знаходяться або знаходилися у зоні проведення АТО.