Районна газета

ТЕМАТИЧНА ЗМІНА НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «СУЗІР’Я» ПРАЦЮВАТИМЕ НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ І В 2017 РОЦІ

Голова Великописарівської райдержадміністрації Григорій Сіденко разом з представником КУ СОР «Сумський Обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» Геннадієм Мірошніченком обговорили питання щодо проведення в 2017 році тематичної зміни наметового табору «Сузір’я»

За словами Григорія Сіденка, на сьогоднішній день ведеться активна робота по вирішенню питань щодо успішного проведення відпочинкової зміни, зокрема з районного  бюджету виділено 20,0 тис. грн. для придбання наметів.

На придбання путівок до наметового табору із районного бюджету, також, виділено кошти у сумі 25,0 тис., що складає 11 путівок. Вільненська, Дмитрівська, Ямненська сільські ради на сьогоднішній день виявили бажання долучитися до оздоровлення дітей, які проживають на території сільської ради, та придбати путівки до наметового табору.

Геннадій Мірошниченко наголосив на тому, що і в цьому році,  ним також буде надана допомога для проведення на належному рівні тематичної зміни на Великописарівщині.