Районна газета

ДЕНЬ МОЛОДІ – СВЯТО ЮНОСТІ, ЕНЕРГІЇ ТА ОПТИМІЗМУ

Урочисті заходи до Дня молоді пройшли на центральній площі селища Великої Писарівки

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Григорій Сіденко

«У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього», - наголосив у вітальному слові Григорій Сіденко.

«Молодість -  безцінний дар. Його треба приймати з вдячністю та використовувати всі переваги цієї прекрасної пори життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте далекоглядні плани на майбутнє та реалізовуйте їх. Бажаю вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, невичерпної енергії та оптимізму, здійснення усіх ваших мрій та планів», - додав очільник району.

З вітальними словами до присутніх звернулася заступник голови районної ради Валентина Кадничанська, яка побажали представникам молоді і надалі залишатися на вістрі демократичних перетворень, завжди займати активну життєву позицію.

Почесними грамотами голови Великописарівської районної державної адміністрації та голови Великописарівської районної ради з нагоди Дня молоді та  за активну життєву позицію нагородили представників молоді Великописарівщини.

Артисти районного будинку культури та художньої самодіяльності підготували концертну програму для всіх присутніх.

На стадіоні «Колос» відбулись змагання з волейболу присвячені Дню молоді.