Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ТЕМАТИЧНОЇ ЗМІНИ НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «СУЗІР’Я НА ВОРСКЛІ»

З 5 по 18 липня на березі річки Ворскла працювала тематична зміна наметового табору «Сузір’я на Ворсклі - 2017»

Послугами відпочинку скористались 80 дітей пільгових категорій, діти учасників АТО, талановиті та обдаровані діти, діти працівників агропромислового комплексу.

АКТИВНУ МОЛОДЬ СУМЩИНИ НА ФОРУМ ЗАПРОШУЄ ДНІПРО

З 21 по 26 серпня відбудеться Міжнародна акція «Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017», спрямована на формування патріотичної свідомості молоді

Основними завданнями заходу є об’єднання керівників українських молодіжних організацій діаспори та їх згуртування навколо ідеї консолідації світового українства заради підтримки та допомоги Україні, а також розбудови міжнародних діаспорних структур, зміцнення та налагодження міжнародних зв’язків із молоддю, громадськими та культурними діячами України.

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ВІДКРИТО ТЕМАТИЧНУ ЗМІНУ НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «СУЗІР’Я НА ВОРСКЛІ»

На березі річки Ворскла відбулось урочисте відкриття тематичної зміни наметового табору «Сузір’я на Ворсклі»

Привітали дітей, батьків та вожатих з відкриттям тематичної зміни голова Великописарівської райдержадміністрації Григорій Сіденко, голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко, заступник голови Великописарівської райдержадміністрації Микола Петренко та начальник відділу освіти Великописарівської райдержадміністрації Сергій Дмитриченко. 

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ УЖЕ ВТРЕТЄ ПРАЦЮВАТИМЕ ТЕМАТИЧНА ЗМІНА НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «СУЗІР’Я»

Як показав позитивний досвід минулих років, щодо доцільності проведення тематичної зміни Сумського обласного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку наметового табору «Сузір’я» на території Великописарівського району, влітку 2017 року планується проведення тематичної зміни «Сузір’я на Ворсклі» в кількості 80 дітей.

Про це у ході засідання колегії райдержадміністрації повідомив завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Білоус.

ТЕМАТИЧНА ЗМІНА НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «СУЗІР’Я» ПРАЦЮВАТИМЕ НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ І В 2017 РОЦІ

Голова Великописарівської райдержадміністрації Григорій Сіденко разом з представником КУ СОР «Сумський Обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» Геннадієм Мірошніченком обговорили питання щодо проведення в 2017 році тематичної зміни наметового табору «Сузір’я»

За словами Григорія Сіденка, на сьогоднішній день ведеться активна робота по вирішенню питань щодо успішного проведення відпочинкової зміни, зокрема з районного  бюджету виділено 20,0 тис. грн. для придбання наметів.