Районна газета

ЗАПОБІГТИ ПРАВОПОРУШЕННЮ СЕРЕД ДІТЕЙ

Правове виховання підростаючого покоління – одне з основних завдань  сьогодення. Дитяча злочинність – чи не найсумніше явище нашого суспільства, адже коли перед обличчям закону стоїть саме дитина, провина за це покладається і на неї, і на оточення.

ОГОЛОШЕННЯ!

29 квітня 2018 року на стадіоні «Колос» селища Велика Писарівка відбудуться змагання з міні-футболу на Кубок «Відкриття весінньо-літнього спортивного сезону». Початок змагань о 10-00. Склад команди: 5+1.

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ТЕМАТИЧНОЇ ЗМІНИ НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «СУЗІР’Я НА ВОРСКЛІ»

З 5 по 18 липня на березі річки Ворскла працювала тематична зміна наметового табору «Сузір’я на Ворсклі - 2017»

Послугами відпочинку скористались 80 дітей пільгових категорій, діти учасників АТО, талановиті та обдаровані діти, діти працівників агропромислового комплексу.

АКТИВНУ МОЛОДЬ СУМЩИНИ НА ФОРУМ ЗАПРОШУЄ ДНІПРО

З 21 по 26 серпня відбудеться Міжнародна акція «Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017», спрямована на формування патріотичної свідомості молоді

Основними завданнями заходу є об’єднання керівників українських молодіжних організацій діаспори та їх згуртування навколо ідеї консолідації світового українства заради підтримки та допомоги Україні, а також розбудови міжнародних діаспорних структур, зміцнення та налагодження міжнародних зв’язків із молоддю, громадськими та культурними діячами України.

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ВІДКРИТО ТЕМАТИЧНУ ЗМІНУ НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «СУЗІР’Я НА ВОРСКЛІ»

На березі річки Ворскла відбулось урочисте відкриття тематичної зміни наметового табору «Сузір’я на Ворсклі»

Привітали дітей, батьків та вожатих з відкриттям тематичної зміни голова Великописарівської райдержадміністрації Григорій Сіденко, голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко, заступник голови Великописарівської райдержадміністрації Микола Петренко та начальник відділу освіти Великописарівської райдержадміністрації Сергій Дмитриченко.