Районна газета

ЛІДЕР ЧИТАННЯ 2018

В бібліотеках України проходив Всеукраїнський конкурс “Лідер читання” серед учнів 6 -7 класів.  Конкурс проводився за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей.  Мета  Конкурсу — розвиток інтелектуального потенціалу дітей, заохочення їх до систематичного читання та змістовного дозвілля підвищення ролі книги та бібліотеки серед дітей.

Однією із вимог Конкурсу було виготовлення учасниками електронної презентації або буктрейлера.

Великописарівську Центральну дитячу бібліотеку представляла Сукачова Таїсія, учениця 7 класу місцевої школи. Вона  є читачем бібліотеки з початкових класів і за цей час прочитала не один десяток книг.

 І ось настав довгоочікувальний час. Обласне журі переглянули 32 електронні презентації і буктрейлери, в яких юні читайлики розповідали про свої улюблені твори. Потім юні любителі книги взяли участь у скайп-зустрічі, під час якої діти відповідали на запитання літературної вікторини.

За умовами Конкурсу переможець один. І ним стала наша користувачка Сукачова Таїсія! Вона візьме участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу “Лідер читання”, який проводиться на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки з 25 по 27 вересня.  Вітаємо нашу юну читачку з перемогою і бажаємо їй гарних вражень від зустрічі з ровесниками та участі у заходах.

    ЧИТАТИ — ЦЕ КРУТО !