Районна газета

50 РОКІВ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ

31 травня В. Писарівська ДМШ святкувала ювілей – 50 років своєї діяльності. Поважні гості голова Великописарівської РДА Сіденко Г.І та голова Великописарівської районої ради  Сипко Д. Д. поздоровили всіх з такою важливою датою в житті школи та вручили  грамоти викладачам І. М. Романенко, О. М. Андрущенко, В. І. Вісловій за особистий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління та з нагоди 50 – річчя заснування Великописарівської дитячої музичної школи.

 Ще раніше райдержадміністрація та райрада в подарунок ДМШ придбали баян « Тула», а ще керівники району пообіцяли в кінці року допомогти музичній школі в придбанні електропіаніно (дуже потрібний і корисний інструмент!).

Начальник  відділу культури райдержадміністрації Т. М. Ключник відзначила самовіддану працю викладачів школи та старанність  талановитих учнів і нагородила педагогічний колектив грамотою за пропаганду музичного мистецтва, естетичне виховання дітей. Також був нагороджений грамотою за вагомий особистий внесок у вихованні та навчанні учнів музичному мистецтву директор ДМШ Невеселий В. А. Приємний подарунок (стільці офісні) на ювілей отримала ДМШ від відділу культури, колег   РБК та ЦБС.

Невід’ємною частиною ювілейного концерту стало вручення директором ДМШ В. А. Невеселим свідоцтв про закінчення ДМШ цьогорічним випускникам. А їх в цьому році – 17! Двоє учнів по класу баян, четверо – по класу фортепіано і одинадцять випускників художнього відділу, роботи яких всі могли споглядати на стінах залу.

Поздоровлення та нагородження продовжилось концертною програмою. Звучали твори, виконані баяністами Анастасією Мірошніченко, Денисом Макоєдовим, Владом Пахомовим, Дар’єю Шевченко; фортепіано співало під рухливими пальцями  Віки Середи, Владислави Шафіної, Катерини Савченко, Ярослава Білая; Дар’я Гавриленко вправно музикувала на саксофоні, а Олександр Соловей – на тубі; бандура дзвеніла в руках Владислави Шафіної та Катерини Савченко. Крім сольного виконання зачарували свої виступом дуети: баяністів ( Д. Шевченко та В. Пахомов), піаністів ( К. Савченко та В. Шафіної, В. Середа та Я. Білай); саксофоністів(Д. Гавриленко та А. Панащенко), бандуристів ( В. Шафіна та К. Савченко). Першу спробу в ансамблі зробили тріо маленьких баяністів Анастасія Мірошніченко, Денис Савєльєв та владислав Пірожніков. Всі ці виступи учнів підготували викладачі Ю. М. Жиленко, О. М. Андрущенко, В. А. Невеселий, В. І. Віслова, І. М. Романенко, концертмейстер Н. В. Затуливітер. Свою майстерність гри на баяні продемонстрував викладач Ямненської філії Л. М. Ільїн. А тріо баяністів у складі викладачів В. Невеселого, В. Віслової та І. Бондаренко додало слухачам веселого настрою, виконуючи цікаву музичну композицію.

На ювілей завітали випускники школи Анна Лещенко та Максим Кручак, які зараз навчаються в СВУМіК ім. Д. С. Бортнянського. Їхні виступи супроводжувались  оплесками та вигуками «Браво»!

Дуже приємно, що запрошення прийняли колишні працівник ДМШ: тех. працівник Л. В. Олексенко, діловоди Л. І. Беріна та Т. І. Гордєєва, викладачі – ветерани, колишній директор ДМШ, викладач по класу баян А. В. Скоромний та Заслужений працівник культури України, керівник оркестру духових інструментів І. Ф. Карпенко. З цікавістю, гордістю і, мабуть, трішки з сумом вони слухали музичні виступи.

Свято ювілею принесло неабияке задоволення всім присутнім! Позаду 50 років творчості… Але час не стоїть на місці. Тож побажаємо Великописарівській ДМШ і надалі процвітати в музичному та художньому мистецтвах! Викладачам – натхнення та творчої наснаги, а учням – підкорення нових музичних олімпів!