Районна газета

СЕМІНАР «РОЗВИТОК ТУРИСТИЧНОЇ СПРОМОЖНОСТІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ В ОТГ»

Інформуємо, що 24-25 вересня 2018 року о 09:30 у м. Суми в Конгрес-центрі СумДУ (вул.Покровська, 9/1) відбудеться дводенний семінар «Розвиток туристичної спроможності та інфраструктури в ОТГ».

Захід організовується Сумським «Центром розвитку місцевого самоврядування» за сприяння відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації.

ПРОМОЦІЯ ТА ТУРИЗМ ІНФОРМУЄ!

27 вересня 2018 року відділом культури Великописарівської районної державної адміністрації разом з Великописарівським відділенням Гетьманського Національного природного парку до міжнародного дня туризму буде проведено ряд заходів. Початок о 10:00 годині. Місце зустрічі «Лугівський міст». За додатковою інформацією звертатися за телефоном (05457) 5-18-08.

ЛІДЕР ЧИТАННЯ 2018

В бібліотеках України проходив Всеукраїнський конкурс “Лідер читання” серед учнів 6 -7 класів.  Конкурс проводився за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей.  Мета  Конкурсу — розвиток інтелектуального потенціалу дітей, заохочення їх до систематичного читання та змістовного дозвілля підвищення ролі книги та бібліотеки серед дітей.

Однією із вимог Конкурсу було виготовлення учасниками електронної презентації або буктрейлера.

Великописарівську Центральну дитячу бібліотеку представляла Сукачова Таїсія, учениця 7 класу місцевої школи.

50 РОКІВ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ

31 травня В. Писарівська ДМШ святкувала ювілей – 50 років своєї діяльності. Поважні гості голова Великописарівської РДА Сіденко Г.І та голова Великописарівської районої ради  Сипко Д. Д. поздоровили всіх з такою важливою датою в житті школи та вручили  грамоти викладачам І. М. Романенко, О. М. Андрущенко, В. І. Вісловій за особистий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління та з нагоди 50 – річчя заснування Великописарівської дитячої музичної школи.

Ще раніше райдержадміністрація та райрада в подарунок ДМШ придбали баян « Тула», а ще керівники району пообіцяли в кінці року допомогти музичній школі в придбанні електропіаніно (дуже потрібний і корисний інструмент!).

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ

Спільно з Великописарівським бюро правової допомоги в читальному залі Центральної районної бібліотеки проводено ІІ засідання клубу "Діалог" для учнів філії ДНЗ "Охтирський центр ПТО" на тему "Ти маєш право".

На заході виступили: Мороз Є.О. - заступник начальника відділу "Великописарівське бюро правової допомоги", який розповів про безоплатну вторинну допомогу; Голубничий Р.В. - начальник відділення обліку офіцерів запасу і кадрів Великописарівського районного військового комісаріату, який розповів про загальний обов’язок військової служби.  До заходу  оформлена книжкова виставка "Я - свідомий громадянин України".