Районна газета

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ

Спільно з Великописарівським бюро правової допомоги в читальному залі Центральної районної бібліотеки проводено ІІ засідання клубу "Діалог" для учнів філії ДНЗ "Охтирський центр ПТО" на тему "Ти маєш право".

На заході виступили: Мороз Є.О. - заступник начальника відділу "Великописарівське бюро правової допомоги", який розповів про безоплатну вторинну допомогу; Голубничий Р.В. - начальник відділення обліку офіцерів запасу і кадрів Великописарівського районного військового комісаріату, який розповів про загальний обов’язок військової служби.  До заходу  оформлена книжкова виставка "Я - свідомий громадянин України".

АРТ-ДОМІНАНТА

Середина квітня в мистецькому житті творчої молоді ознаменувалася VI Міжнародним конкурсом виконавців на народних інструментах, який проходив в м. Харкові. Конкурс включив в себе найрізноманітніші номінації в різних вікових категоріях. Журі конкурсу – це найвидатніші музиканти і викладачі  України, Сербії, Молдови, Білорусії.

Учасниками були виконавці з усіх куточків України, м. Мінська, м. Москва, м. Кишинів, м. Буяновац.

УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

На весняних канікулах на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського відбувся обласний конкурс серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких  навчальних закладів.

Великописарівську дитячу музичну школу, в номінації «баян» старша категорія,  представляла учениця викладача Віслової В.І. Шевченко Дар’я,  яка  виборола  Диплом III ступеня.  Поздоровляємо її з перемогою!

ШКІЛЬНИЙ КОНКУРС ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ

23 березня в приміщенні  Великописарівської  ДМШ відбувся ХI конкурс юних виконавців на музичних інструментах. У конкурсі взяли участь 29 учнів різних відділів В.Писарівської ДМШ та її філій.

Так, на фортепіанному відділі в молодшій категорії I місце отримала Маргарита Стецюра, II місце отримав Влад Коваленко, III місце у Максима Гущі. Грамоти учасників отримали Анастасія Свинаренко, Вєроніка Явтушенко, Арсен Агат. В середній категорії I місце виборола Владислава Шафіна, II – Анастасія Крамська, III – розділили Данило Обуховський та Віка Божко. Грамоту учасника отримала Анастасія Овчаренко. 

ОРГАНІЗОВАНО ВИСТАВКУ "БРАНЦІ КРЕМЛЯ"

У Центральній районній бібліотеці для користувачів оформлена  тематична  книжкова виставка "Бранці Кремля. Нескорені духом!", на якій представлені книги, інформаційні фотоматеріали, що розкривають події 4-ї давності, коли внаслідок  анексії Криму Росією 64 громадяни України стали політв’язнями Кремля.