Районна газета

ПИШАЄМОСЯ ВЕЛИКИМ КОБЗАРЕМ

Громадськість селища Кириківки широко відзначила 200-річчя Тараса Шевченка

Розпочалися масові заходи в школі, де учитель Г.І. Бала провела загальношкільне свято. У селищній бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Він буде з нами, поки віку».

Потім біля пам’ятника Т.Г. Шевченку зібралися шанувальники поезії поета. Із привітальним словом звернувся до присутніх селищний голова А.А. Ставицький. Із доповіддю виступила завідуюча селищною бібліотекою-філією Т.В. Мулявка. Вірші поета читали учениця 6 класу Анастасія Коваль, місцевий поет В.П. Гаманов.

Директор Кириківської школи О.М. Кузьменко зробила повідомлення, що нашому пам’ятнику Т.Г. Шевченку в цьому році виповнюється 90 років. Він був установлений у 1924 році за ініціативою тодішнього голови селищної ради Микити Трохимовича Куліша, якого через рік було по-звірячому вбито. А пам’ятник, як волевиявлення наших предків-земляків, до цього часу стоїть на нашій землі, нагадуючи, що «наша дума, наша пісня, не вмре, не загине».

Тож ми, кириківці, пишаємося тим, що наш пам’ятник - серед перших культурних пам’яток, присвячених геніальному Кобзареві, що були встановлені на території України.

Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника. Це символ нашої пам’яті, нашої любові, нашої вдячності Кобзареві.