Районна газета

«ПОСТАТЬ ШЕВЧЕНКА Є ОБ’ЄДНУЮЧОЮ ДЛЯ ЗАХОДУ ТА СХОДУ УКРАЇНИ»

Шановні земляки!
 
9 березня весь світ відзначає 200-річчя від Дня народження Великого українця, пророка нашого народу Тараса Шевченка.
Його життя стало прикладом справжньої любові до свого краю. Постать Кобзаря є об’єднуючою для Заходу та Сходу України, а його літературна спадщина є нашим дороговказом. Тому ми маємо об’єднатися довкола патріотичних ідей Шевченка задля відродження миру і злагоди в суспільстві, заради майбутнього України.
Тарас Шевченко довів, що українці заслуговують мати власну незалежну Державу. Саме це повинно надихати нас на відродження духовності та традицій, примноження культурних національних надбань.
Кобзар – наш вічний сучасник, тому нова влада докладе зусиль, аби зберегти для майбутніх поколінь важливу сторінку української культури, поглибити патріотичне виховання молоді.
Тарас Шевченко мріяв бачити українців у «сім’ї вольній новій». Виконуючи його Заповіт, ми маємо разом будувати свою державу, в якій пануватимуть мир, злагода, добробут, в якій кожна людина почуватиметься захищеною, в якій шанують Закон і Право. Таку державу, якою пишатимуться нащадки.
Нехай непереборна і незламна воля Тараса Шевченка додає нам наснаги на цьому нелегкому шляху задля розвитку Сумщини, задля щасливого майбутнього України.
 
Зі святом!

***

Детальна інформація на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області: http://sm.gov.ua