Районна газета

ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ВІДЗНАЧИТИ ЮВІЛЕЙ СЛАВЕТНОГО КОБЗАРЯ

9 березня 2014 року вся країна буде святкувати 200-річчя з дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка

«Минуло вже багато з дня народження славного сина України, але пам'ять про великого героя нашого народу завжди з нами. Тому в день народження Тараса Шевченка дорослі і діти йдуть до його пам’ятника, щоб покласти квіти, почитати його вірші та вшанувати великого Кобзаря», - наголосила Валентина КРАВЧЕНКО.

З метою вшанування пам’яті славетного Кобзаря 7 березня 2014 року о 9 годині в районному центрі Велика Писарівку відбудеться покладання квітів та мітинг біля пам’ятника Т.Г. Шевченка за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників політичних партій, громадських організацій, молоді. 

В цей день в закладах  культури та освіти також відбудуться заходи, присвячені 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка.

«Відзначення цієї пам’ятної дати має виняткове значення. Наше завдання -  зберегти пам'ять про славетного Кобзаря. », додала Валентина КРАВЧЕНКО.