Районна газета

НЕТЛІННЕ СЛОВО КОБЗАРЯ НАВІЧНО НА ВУСТАХ НАРОДУ

В області стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу читців поезії, присвячений пам’яті Тараса ШЕВЧЕНКА

Метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитих читців і поетів, а також залучення до літературного надбання українського генія широких верств громадськості, особливо молоді. Переможці визначаються у різних вікових категоріях: від 10 до 16 років, від 16 до 22 років та від 22 років і старші.

Учасників конкурсу оцінює кваліфіковане журі. Цьогоріч  його очолює заслужений артист України, викладач Сумського вищого училища мистецтв та культури імені Дмитра Бортнянського Іван ЛИМАНСЬКИЙ, повідомила директор Сумського обласного науково-методичного центру культури та мистецтв Ніна ГУРІНА.

«9 березня вся світова спільнота відзначить 200-річний ювілей великого сина українського народу. Тарас Шевченко вічно житиме у серцях мільйонів людей, а його поетичне слово лунатиме з вуст, доки існує на цій землі Україна. Свідченням глибокої поваги нинішнього покоління до постаті Великого Кобзаря є проведення в області низки заходів з нагоди ювілею, зокрема, конкурсу читців поезії Тараса Шевченка», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО.

Переможці конкурсу представлятимуть Сумщину на третьому всеукраїнському етапі конкурсу в Києві.

«Із творчістю Тараса Шевченка я знайома з першого класу. Його вірші особливі, їх потрібно відчувати душею, вони вчать любити Україну», – сказала учасниця конкурсу, восьмикласниця Аліна КОРНІЄНКО.

***

Детальна інформація на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області: http://sm.gov.ua