Районна газета

ШЕВЧЕНКО В НАШИХ СЕРЦЯХ НАЗАВЖДИ

Початок нової епохи в розвитку української літера­тури, яка піднесла її на світо­вий рівень, пов’язаний із творчістю Тараса Григоро­вича Шевченка

Не дивно, що весь 2014 рік присвячений 200-річчю творчості видатного украї­нського письменника. Не оминула ця подію і Тарасівський НВК. Було роз­роблено і проведено низку за­ходів на вивчення творчості письменника і вшанування його пам’яті.

ПИШАЄМОСЯ ВЕЛИКИМ КОБЗАРЕМ

Громадськість селища Кириківки широко відзначила 200-річчя Тараса Шевченка

Розпочалися масові заходи в школі, де учитель Г.І. Бала провела загальношкільне свято. У селищній бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Він буде з нами, поки віку».

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 200-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОГО СИНА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

З нагоди відзначення 200-річчя з дня народження  великого поета, художника, пророка Тараса Григоровича Шевченка в районному центрі Велика Писарівка відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка

Відзначити ювілей 200-річчя з дня народження Кобзаря та віддати шану великому сину української землі зібралося чимало Великописарівчан: представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій, молоді.

ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!

Сумщина відзначила 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

З нагоди ювілею біля пам’ятника Кобзареві відбувся мітинг. Представники громадськості області вшанували пам'ять Великого Українця, поклали квіти до підніжжя постаменту та декламували донині актуальні вірші пророка.