Районна газета

НА СУМЩИНІ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД COVID-19 ПОНАД 900 МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Про це під час брифінгу повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХОМЕТА

За її словами, попри те, що раніше анонсувалося надходження в Україну вакцини Pfizer, спочатку держава отримає вакцину британсько-швецької компанії AstraZeneca. Вакцина ж Pfizer має надійти на початку березня.  

«На першому етапі підлягають щепленню працівники мобільних бригад, які проводитимуть кампанію з вакцинації, медики, що надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, та працівники екстреної медичної допомоги, в тому числі водії й працівники диспетчерських служб. За попередніми даними, на першому етапі бажають щепитися понад 900 медичних працівників», – зазначила Галина Хомета.

Для Сумщини на першому етапі планують виділити близько 2 тисяч доз, адже вакцинуватися однією і тією ж вакциною необхідно двічі.

Нагадаємо, вакцинація від COVID-19 є добровільною. Але Міністерство охорони здоров’я та Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують пройти вакцинацію для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також рідних і близьких, які можуть бути у групі ризику.

Відео: https://www.facebook.com/1438029333168005/videos/118576933456586