Районна газета

ПРОВЕДЕНО ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Голова Великописарівської районної державної адміністрації Сергій ДУМЧИКОВ провів позачергове засідання постійної районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

         У зв’язку із виявленням на території Великописарівського району особи з позитивним результатом аналізу на коронавірус районна комісія повторно розглянула питання запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

         За результатами розгляду питання прийнято рішення щодо негайного поміщення виявлених осіб з позитивним результатом аналізу на коронавірус на сувору самоізоляцію за місцем проживання. Контроль виконання покладено на КНП «Великописарівська центральна районна лікарня» та Великописарівське відділення поліції Охтирського відділу поліції ГУНП України в Сумській області.

         Крім цього, комісією прийнято рішення про створення, на період карантину, мобільної робочої групи для моніторингу дотримання на території району встановлених вимог адаптивного карантину. До складу групи включено представників поліції, Держпродслужби та виконавчих комітетів селищних, сільських рад району. Інформація про результати роботи робочої групи буде заслуховуватися щоп’ятниці на засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС.