Районна газета

В РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День учителя. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і Великописарівський район. У середу в районному  будинку культури на свято зібралася чимала когорта працівників освіти району та представників районних установ і організацій. Привітати освітян з їхнім професійним святом завітав т.в.о. голови Микола Скоромний разом із головою районної ради Дмитром Сипко.

Звертаючись до присутніх Микола Скоромний зазначив: «Щорічно ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість, душевну теплоту і щедрість. Саме ви, педагоги, учителі, вихователі, наставники, терпляче й уміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті. Шановні педагоги, дякую вам за вашу натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, адже саме ви знаходите в тих маленьких дітках, які вперше переступають поріг вашої школи, майбутніх академіків, гарних музикантів, різних митців, науковців.

У рамках святкування відповідно до розпорядження районні посадовці виконали приємні місії – за багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи у справі навчання й виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти від райдержадміністрації та районної ради кращих педагогів району було нагороджено грамотами та подяками.

Урочистості завершилися  святковим концертом аматорів Сумського району.