Районна газета

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сьогодні, 2 жовтня, т.в.о голови районної державної адміністрації Микола СКОРОМНИЙ провів засідання Ради регіонального розвитку Великописарівського  району, на якому обговорили організацію призову на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року та готовність закладів медецини до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Петренко, голова районної ради Дмитро Сипко, голови сільських, селищних, рад, ОТГ, старости, депутати районної, сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, керівники які здійснюють свою діяльність на території району та представники громадськості.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Микола Скоромний на початку заходу презентував присутнім основні здобутки та окреслив перелік першочергових завдань розвитку району, над реалізацією яких працюватимуть у 2020-2021 роках.

«Рада регіонального розвитку – консультативно-дорадчий орган при райдержадміністрації, утворений з метою налагодження ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та бізнесу. Наше спільне завдання – обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району, – зазначив Микола Скоромний.

В ході засідання т.в.о. військового комісара Олександр Панфілов поінформував, що планове завдання для Великописарівського району – 13 осіб.

Основним завданням під час проведення чергового призову, як і раніше, є недопущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється для комплектування військ (сил).

У ході призовної кампанії, основний акцент буде зосереджено на ретельному вивченні особистих якостей призовників (їх ділові, морально-психологічні якості, стан здоров’я, фізичний розвиток, освітня і спеціальна підготовка та сімейний стан).

Також, було наголошено на слабкій організації оповіщення призовників і слабкій взаємодії райвійськкоматів із працівниками Нацполіції, сільськими, селищними головами щодо надання допомоги в розшуку ухильників від військової служби.

З другого питання перед присутніми виступив головний лікар комунального некомерційного підприємства  «Великописарівська центральна районна лікарня» Роман Побідинський, який проінформував сільських голів про потребу у фінансуванні за рахунок місцевих бюджетів оплати коштів за спожиті енергоносії фельдшерськими пунктами. Наявність ФАПів на території сільських рад напряму залежить від фінансової спроможності території. Відомо, що сімейним лікарям держава виділяє кошти залежно від кількості пацієнтів. За них лікар має утримувати медперсонал і заклади медицини. Однак, якщо село невелике і кількість пацієнтів маленька, то в лікаря не буде можливості утримувати там ФАП. 

Микола СКОРОМНИЙ закликав сільських голів до взаєморозуміння та співпраці щодо реалізації в районі медичної реформи.

По завершенні засідання перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Скоромний  дав ряд усних доручень керівникам структурних підрозділів РДА та сільським головам щодо вжиття усіх необхідних заходів з належної підготовки до опалювального періоду, зокрема наголосив на забезпеченості дровами ФАПів та амбулаторій в населених пунктах.