Районна газета

АУДИТОРИ СУМЩИНИ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ВІДШКОДУВАННЯ ВТРАТ НА СУМУ ПОНАД 11,9 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-СЕРПНЯ 2019 РОКУ

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області за січень-серпень 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 11,9 млн грн

За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів впроваджено 47 пропозицій.

Матеріали 13 ревізій передані до правоохоронних органів для належного реагування, розпочато 4 досудових розслідування, а також вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 10 заходів впливу: у 6 випадках зупинено операції  з бюджетними коштам, у 1 випадку призупинено бюджетних асигнувань та у 4 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства  з вимогою щодо усунення порушення.

За недотримання законодавства 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 2 – до дисциплінарної.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/auditori-sumshchini-zabezpechili-vidshkoduvannya-vtrat-na-sumu-ponad-119-mln-grn-protyagom-sichnya-serpnya-2019-roku