Районна газета

КОНКУРС "БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА"

До Міністерства молоді та спорту України звернулася благодійна організація «Асоціація благодійників України» щодо сприяння в реалізації Національного конкурсу «Благодійна Україна».

       Національний конкурс «Благодійна Україна» - це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

 Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. При підготовці та проведенні Національного конкурсу «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади.  Протягом років проведення Конкурс підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство культури України.

      Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна-2017» - 15 лютого 2018 року.

      Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blaqoukraine.orq або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України Лобко Оксана, тел.(067) 16-404-11, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .