Районна газета

СТАН ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Про стан пенсійного забезпечення в районі та роботу із зверненнями громадян за 9 місяців 2017 року розглянули на засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Григорій Сіденко.

З даного питання перед присутніми виступив начальник Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  Анатолій Петров.

За його словами, станом на 01 жовтня 2017 по Великописарівському району облікова кількість пенсіонерів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилась на 190 осіб і становить 6558 осіб, що складає близько 33% загальної кількості населення Великописарівщини.

Спеціалістами управління у зв’язку із підвищенням відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» соціальних стандартів, на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 1 травня поточного року проведено обсяг робіт по масовому перерахунку пенсій, що торкнувся близько 93% одержувачів. За результатами перерахунку пенсійні виплати в підвищених розмірах отримали 5833 пенсіонера району, що склало 88,6% їх облікової кількості.

Анатолій Михайлович, також, проінформував присутніх, що у поточному році питання підвищення якості обслуговування громадян залишається одним із головних напрямків роботи управління. Продовжують здійснюватися заходи для побудови оперативної системи обслуговування громадян із забезпеченням вільного їх доступу до об’єктивної, своєчасної та конкретної інформації.

«Управлінням у повній мірі використовується можливість донесення до громадськості району інформації про особливості сучасного стану, перспектив та ризиків у пенсійній системі», - додав посадовець.

Для реалізації конституційного права громадян на звернення в управлінні створено належні умови для його реалізації відповідно до Закону України «Про звернення громадян». У звітному періоді з різного виду питань до управління звернулося 3278 осіб. Було отримано 50 письмових звернень, які розглянуті у встановлені терміни з наданням вмотивованих відповідей заявникам. Відповідно до затвердженого та оприлюдненого графіку особистого прийому громадян керівництвом управління прийнято більше 30 жителів району. Всі дні тижня забезпечується робота “гарячої телефонної лінії”.