Районна газета

УЧНІ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ ДМШ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «АРТ – ДОМІНАНТА»

У квітні V Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт – Домінанта» на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди зібрав музикантів зі всієї України та зарубіжжя позмагатись у майстерності.

З року в рік географія конкурсу розширюється, зростає його престижність і авторитетність серед музичної спільноти. Про високий статус конкурсу свідчить і представницьке журі, до складу якого ввійшли видатні музиканти України, Польщі, Литви, Молдови, Франції.

Підготовка до участі у конкурсі такого рівня – це величезна праця молодих музикантів, викладачів та батьків. Завдяки саме таким конкурсам, талановита молодь має натхнення творити та набувати досвід виконавської майстерності, осягати нескінченну радість від свого виступу. «Арт – Домінанта» об’єднує у собі велику кількість різноманітних номінацій. В них змагались конкурсанти від учнів шкіл естетичного виховання до студентів та викладачів спеціалізованих музичних ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації.

До виступу на цьому конкурсі дуже ретельно, виважено, творчо і терпеливо готувалися і учні Великописарівської ДМШ. Так, в номінації «баян-соло» виступив Денис Макоєдов (викладач Невеселий В.А.) і був нагороджений Дипломом учасника, а номінацію «інструментальні ансамблі» представив дует баяністів у складі Владислава Пахомова та Дар’ї Шевченко (викладач Віслова В.І.) і виборов Диплом Лауреати ІІІ ступеня. Конкурс «Арт – Домінанта» дав можливість нашим юним учасникам збагатити свій творчий досвід, продемонструвати свої вміння та талант, а серце ще більш захопити вивченням та виконанням інструментальної баянної музики!

Разом з викладачами підтримували наших конкурсантів та хвилювались за їхні виступи батьки учнів. Це і мама Олена Григорівна Шевченко, і бабуся Наталія Василівна Пахомова, І дідусь Федір Григорович Макоєдов. Їхня присутність на виступах додала дітям ще більше сили і впевненості у собі. Тому велика вдячність батькам, що не жаліють свого часу в допомозі викладачам для виховання музичності своїх дітей.

Тож, нехай майстерність, талант і працелюбність допоможуть нашим конкурсантам піднятися на найвищі вершини виконавського мистецтва.