Районна газета

У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ПРОВОДІВ ЗИМИ ТА ЗУСТРІЧІ ВЕСНИ

 

03 березня 2013 року відбулося свято проводів зими та зустрічі весни "Прощай зимо ясна, прийди весно красна".

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СПОРТ МАЄ БУТИ МАСОВИМ»

У квітні на Сумщині пройде місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» з облаштування спортивних майданчиків 

   

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКІ ОСВІТЯНИ ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ З РОСІЙСЬКИМИ КОЛЕГАМИ

У рамках Міжнародного партнерства в загальноосвітніх навчальних закладах і на виконання обласної програми „Освіта Сумщини у 2012 — 2015 роках” і районної програми «Освіта Великописарівщини у 2012 — 2015 роках» у кінці 2012 року відділом освіти Грайворонської районної державної адміністрації Бєлгородської області Російської Федерації і відділом освіти Великописарівської районної державної адміністрації була підписана угода про довготривалу співпрацю у сфері науки й освіти.

   

СВЯТО ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ Й КРАСИ

У рамках Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти в Україні проходить перший тур Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року».

   

ПРОЙШЛИ ДО ПІВФІНАЛУ

Ансамбль „ВІОЛА” виступив у «прямому ефірі» телевізійного шоу „Україна має талант”. Вони пройшли до півфіналу. І вже незабаром ми зможемо побачити їхні наступні виступи ще раз.

   

РУХ НА АВТОШЛЯХАХ ОБЛАСТІ ПОВНІСТЮ ВІДНОВЛЕНО

На Сумщині відновлено рух пасажирського транспорту та вантажних автомобілів на дорогах загального користування

«В області закінчується ліквідація наслідків стихійного лиха. На сьогодні розчищено всі дороги державного значення, 90% доріг місцевого значення, відновлено енергозабезпечення більш ніж у 100 населених пунктах, проведені аварійні роботи на об'єктах господарювання», – повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Олександр КАЛІН.